Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Arkadaş Bulma Sitesi

Arkadaş Bulma Sitesi

Arkadaş bulma sitesi diye internette bir arama yaptığınızda karşınıza sayısız seçenek çıkacak. Ancak bu sitelerin hepsinde gerçekten de aradığınız arkadaşlık ortamını bulup bulamayacağınız meçhul. Yani aslında insanların arkadaşlık bulma siteleri içindeki beklentisi kendisini dinleyecek, anlayacak, sıkıntısı olduğunda onunla paylaşacak kısacası sesini, görüntüsünü, nerede olduğunu bilmese bile karşısındakine güvenerek içini dökecek birilerini bulabilmektir. Zaten normal yaşam içinde aradığımız şeyde aslında budur, ama maalesef çıkar çakışmasının daima var olduğu dünyada bunu karşılıksız bir şekilde yanımızdaki ve yakınımızdaki biriyle yapabilmemiz mümkün olmuyor. Mümkün olduğunda ise bazen onlarla paylaşmamak geleceği düşünmek adına daha mantıklı olabiliyor.

Geleceği düşünmekten kastım ise insanların bugün birbiriyle iyiyken yarın kötü olduğunda içindekilerini, biriktirdiklerini bir başkasıyla kolayca paylaşabiliyor olmasındandır. Bunu anlatan çok güzel bir sözü de sizinle paylaşmakta fayda var. Açma sırrını dostuna dostunun dostu vardır o da söyler dostuna. İşte ne güzel söylemiş atalarımız.

Arkadaş Bulma Sitesi

Arkadaş Bulma Sitesi

Sohbet Arkadaşlık Uygulamaları

Peki, bu sözden yola çıkarak hiç tanımadığınız bir insana içinizi döktüğünüzde o da yakınlarıyla paylaşırsa ne olacak diye düşünebilirsiniz. Hemen yanıtlayalım istediği kadar paylaşsın. Çünkü sizi tanımayan, bilmeyen ve bilmeyecek olan birilerinin sizin hakkınızda her şeyi çok fazlaca biliyor olmasının önemi yoktur. Zaten size değer veren ve sizin duygularınızı anlayan insan başkasıyla size ait duyguları paylaşmak istemeyecektir.

İlginizi Çekebilir: Kaliteli Sohbet

Arkadaş bulma sitesi bunları yapamadığı sürece gerçekten de işe yarar demek doğru değildir. Peki her sitede var mı ya da yok mu bu ortamlar derseniz biz sadece kendimizden sorumlu olduğumuz için var diyebiliriz. İnsanlar sohbet sitemize geldiklerinde kendilerinin güvende olduğunu hissederler. Çünkü bir bizimle paylaşılan hiçbir bilginin üçüncü taraflarla paylaşılmasına müsaade etmeyiz. Sitemiz içinde bulunan tüm üyelerin kurallar çerçevesinde hareket etmesi gerekir. Bu kurallara uymayan üyelerin sınırsız ve süresiz olarak uzaklaştırılması söz konusu olacaktır.

Amacımız insanların yalnızlıklarını paylaşabilecekleri, arkadaşlık kurabilecekleri veya sevgili olabilecekleri yeni insanlarla tanışmalarına vesile olmaktır.

Eğer sizde kaliteli, güvenli ve keyifli sohbet istiyorsanız vakit kaybetmeden sitemize üye olabilirsiniz.

admin 651 okunma
Cevap bırakın

alt dalga