Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Sohbet Odasında Profil Oluşturma

Sohbet Odasında Profil Oluşturma

Birisi size bir çevrimiçi sohbet odası veya bir flört sitesi aracılığıyla bir kızı etkilemenin kolay olduğunu söylediyse, kesinlikle yalan söylemiş veya bunu kendisi yapmamıştır. Sandığınız kadar zor olmasa da, kesinlikle zorlayıcıdır. Ancak oldukça fazla faydası bulunmaktadır. Dikkate almak isteyebileceğiniz ilk şey, oyunu kurabileceğiniz gerçeğidir. Her şeyin kendi yararınıza çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Başarınızı belirleyecek veya başarısızlığınızı kınayacak en önemli şeylerden biri şüphesiz genel  flört profilinizdir. Bunu akılda tutarak, internetteki en sevimli adama yakışır bir profil oluşturmanız sizin yararınızadır. Bunu nasıl yapacağınıza dair gerekli ipuçlarını ve püf noktalarını size sağlamayı kendimize görev edindik.

İşte bilmeniz gereken yapılması ve yapılmaması gerekenler.

Düşünülmesi Gereken Şeyler

Pek çok flört sitesi aslında sizi biraz fazla açıklayan resimler yüklemeye teşvik edebilir. Tek gecelik ilişki aramayan bir erkeğin profilini oluşturmak istiyorsanız, çıplaklık içeren resimlerin gitmesi gerekiyor.

Sohbet Odasında Profil Oluşturma

Sohbet Odasında Profil Oluşturma

Arkadaşlarını dahil et.

Arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi seven, dışa dönük ve arkadaş canlısı biri olarak algılanmak istiyorsunuz. Tabii ki, bunun hakkında yazmanıza gerek yok. Arkadaşlarınızla yaptığınız alışılmadık şeylerden ilginç resimler yükleyin ve kendilerinin konuşmasına izin verin.

İlginizi Çekebilir: Kaliteli Sohbet

Kaçınılması Gerekenler

Fotoğraf alışverişi yapılmış resimleri yayınlamayın. Elbette Photoshop, kusurlarınızı biraz düzeltmenize yardımcı olabilecek harika bir araçtır, ancak onu kullanırken çok rahat olmamalısınız. Nihai hedefinizin bir randevuya çıkmak olduğunu ve yüklediğiniz her bir resmi yeniden karıştırarak aslında kendiniz hakkında oldukça yanlış bir imaj yaratabileceğinizi unutmayın. Gerçek bir randevuya çıkma zamanı geldiğinde bu sana kötü bir şaka yapacak.

Uygunsuz göründüğünüz yüklenen resimlere karışmayın. Belki bazı arkadaşlarınız aynı web sitesini kullanıyordur.

Gördüğünüz gibi, mükemmel profil resmini oluştururken dikkate almak isteyebileceğiniz birkaç şey var. Dahil ettiğiniz her şeyin orijinal olduğundan emin olun. Bu, oyunu kuramayacağınız anlamına gelmez. Bazı resimler bağlam dışı ve bu türden şeyler olsa bile, tüm bilgileri istediğiniz mesajı iletecek şekilde yayınlayabilirsiniz. Profilinizin çok şey söylediğinden emin olun. Ne de olsa, önemli olan ilk izlenimi yaratacak. Parlatılması ve mükemmel bir şekilde halledilmesi sizin sorumluluğunuzdadır.

admin 140 okunma
Cevap bırakın

alt dalga