Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Kadınları Etkilemenin Püf Noktası

Kadınları Etkilemenin Püf Noktası

Kadınlar tahmin edebileceğiniz gibi dünyanın en zor varlıklarıdır ancak elbette onlarında çözüldükleri bazı noktalar vardır bu noktaları doğru bir şekilde yakaladığınız zaman olaya çokta hakim olacaksınız. Şimdi dilerseniz sizlere kadınları nasıl etkileyebileceğiniz konusunda biraz paylaşım yapalım bu belirteceklerimi sizin tatbik etmeniz durumunda onları etkilememeniz için hiçbir neden olmayacaktır.

Her erkek karşı cinse karşı ilgi duyar bu evli dahi olsa değişmeyen kuraldır. Doğanın insanlara bahşettiği bir durum diyelim. Yani nerede güzel bir kız görsek her zaman içimiz gitmiştir ancak ya reddedilirsem korkusu nedeniyle ona yaklaşamayız belki de hiç te düşündüğümüz gibi olmayacak bir durumu çıkmaza sokarız bu nedenle de kadınları etkilemede püf nokta kendinize olan güveniniz olacaktır. Çünkü kadınlar her zaman ne istediğini bilen erkekleri çekici bulmuşlardır. Pısırık ve utangaç bir erkekseniz bu noktada hiç şansınız kalmayacak bu sizin hayatınızda birinci kural olmalıdır. İkinci kural ise biraz maço ancak kibar olmanız. Çünkü kadınlar her zaman karşısındakinin lider olmasını arzu eder her ne kadar feminist bir ruhu da olsa bu değişmez bir kuraldır bu nedenle de centilmen maçoluğunuzu korumanız gerekli.

İlginizi çekebilir: Kaliteli Sohbet 

Kadınlarla Sohbet

Üçüncü madde bakımlı olmanız eskiden kadınlar bu noktalara çok fazla dikkat etmezken şimdi bakımlı bir erkekten tüm bayanlar hoşlanır yanındaki erkeğin kokusunu hissetmek kadınlar için önemlidir ki bu koku kadınlara cesaret vermektedir.

Bu yukarıda bahsettiğim üç maddelik konuya istinaden kısaca kendiniz olmanız gerekir yani sahte ve yapmacık tavırlar ve konuşmalar üç gün sürecektir daha sonrasında ise dördüncü gün kendi kimliğinize tekrar döneceksiniz ve gerçek yüzünüzü gördüğünde belki de sizi yanında istemeyecektir.

Kadınlar her zaman anlaşılır olmak isterler bu nedenle de onları çok iyi dinlemeniz gerekir anlamıyor bile olsanız ona onu dinlediğini ve özel olduğunu hissettirmeniz gerekir. Onun ne istediğine çok iyi bir şekilde kulak vermelisiniz ve bir şeyler yaptığınızın yani sizin çabaladığınızı görmesini sağlamalısınız. Kadınlar sosyal faaliyet içerisinde olan erkeklerden her zaman hoşlanmıştır ayrıca bu size ayrı bir karizma katacaktır bu nedenle de her zaman sosyal aktiviteler içinde olmanız gerekir.

admin 340 okunma
Cevap bırakın

alt dalga